خودروی سال ۲۰۱۸ آلمان مشخص شد+عکس – مجله مجازی بارش
خانه / دانش و فناوری / خودرو / خودروی سال ۲۰۱۸ آلمان مشخص شد+عکس
السلام علیک یا ابا عبد الله

خودروی سال ۲۰۱۸ آلمان مشخص شد+عکس

کراس اور برقی جگوار I-PACE در جلب نظر آلمان ها موفق بوده است. این برنده قرار است در ۲۱ آبان به طور رسمی معرفی شود. این خودرو در بین نامزدهای بهترین خودروی بانوان نیز حضور دارد.

خودروی سال 2018 آلمان

یکی از اعضای هیئت داوران این مراسم گفته است که:

اولین خودروی تمام الکتریکی خودروساز بریتانیایی توانست آرای اکثر اعضای هیئت داوری (متشکل از ۱۲ خبرنگار متخصص خودرو) را به دست آورد. این داوران با ۵۹ خودروی مختلف بازار آلمان در آزمایش‌های مقایسه‌ای رانندگی کردند و ترکیب دینامیک رانندگی، کارایی (عملکرد) و ظاهر جگوار I-PACE را نسبت به رقبا دوست دارند. داوران طراحی، عملکرد، سواری، فرمان‌گیری، ارزش در آینده و رابطه کلی خودروها در جاده‌ و پیست را مورد ارزیابی قرار دادند. کراس‌اور جگوار I-PACE نه تنها اولین خودروی الکتریکی و لوکس از یک خودروساز مطرح بریتانیایی است، بلکه مزیت‌های فوق‌العاده‌ای هم دارد. عملکرد این خودروی الکتریکی جذاب و گیرا است و طراحی کاربردی و متمایزی دارد. به همین دلیل جگوار I-PACE در بین رقبای قدرتمند آلمانی خود به مقام اول دست یافته است.

خودروی سال 2018 آلمان

مدیر عامل جگوار لندرور نیز (پروفسور رالف اسپت) در این باره گفته است که

خودروی سال 2018 آلمان

ما به دریافت این جایزه از اصحاب رسانه‌ی آلمان بسیار افتخار می‌کنیم. دریافت چنین جایزه‌ای در سرزمین برندهای لوکس و قدرتمند (مانند مرسدس بنز، بی‌ام‌و، فولکس‌واگن، پورشه و آئودی) فوق‌العاده ارزشمند است.

قالب وردپرس

درباره ی javadesmaty

همچنین ببینید

بخش فناوری انگلیس دچار رکود تجاری شد

دانش و فناوری اطلاعات به گزارش مجله بارش از خبرگزاری مهر به نقل از تلگراف، …

دیدگاهتان را بنویسید